Big Rep spausdintuvas

PATOBULINTA 3D SPAUSDINIMO PATIRTIS

Įvadas – Įsivaizduokite naujus pasaulį keičiančius ateities dizainus ir atsispausdinkite juos jau šiandien, naudodami naująjį BigRep ONE. Naujajame ONE pateikiami modernūs standartai lengvam ir profesionaliam 3D spausdinimui, pritaikant naujas savybes.

BIGREP ONE GAMINTOJŲ BENDRUOMENEI LEIDŽIA
SPAUSDINTI DIDELĖS APIMTIES 3D OBJEKTUS UŽ DAUG MAŽESNĘ KAINĄ.

Naudojant 1 m³ tūrio spausdinimo platformą, BigRep ONE padeda atverti vartus į naują 3D spausdinimo ir 3D gamybos lygį. Naujasis BigRep ONE gali pasigirti tuo, kad šiuo metu yra didžiausias FFF 3D spausdintuvas rinkoje, kurio didelės apimties prietaiso kaina sudaro tik vieną šešioliktąją konkurentų siūlomos rinkos kainos. BigRep ONE gamintojų bendruomenei suteikia galimybę didelės apimties 3D elementus spausdinti už žymiai mažesnę kainą. Nepaisant to, kad spausdintuvo tūris yra 27 kartus didesnis nei didelio darbastalio 3D spausdintuvo, tačiau jis kainuoja tik apie penkis kartus daugiau nei didžiausias įmanomas darbastalio įrenginys.

 


PARUOŠTAS PROJEKTAVIMUI, KŪRIMUI IR GAMYBAI

Taikymo būdai – BigRep ONE prietaisas yra skirtas profesionalams ir kūrėjams, ieškantiems ekonomiškos ir aukštos kokybės 3D spausdinimo sistemos, siekiant gaminti natūralaus dydžio produktus, apimančius galimą kūrimo tūrį. Jo dėka turėsite neribotas galimybes kūrybai.

 

PARODOMASIS DIZAINAS, NEDIDELIŲ KIEKIŲ SERIJA,
ARCHITEKTŪRINIAI MODELIAI

Naudojant BigRep ONE, pagal užsakymą sukurti objektai gali būti gaminami taip pat lengvai ir pigiai, kaip gaminant prekes mažais kiekiais. 1 m³ spausdinimo platformoje sukuriamos visiškai naujos mastelio galimybės, spausdinamų daiktų asortimentą praplečiant iki begalybės.

GAMYBOS BEI PRAMONINIS DIZAINAS, INŽINERIJA
IR STATYBA

Paverskite savo idėją forma: naudodami BigRep ONE galėsite lanksčiai spausdinti, pasitelkus FFF 3D spausdinimą bei platų medžiagų spektrą. Tiksliai sukurti techniniai polimerai suteiks Jūsų gaminiams gausybę galimybių ir parinkčių, nuo plataus taikymo nailono ir lanksčių elastometrų iki elektrai laidaus ABS.

MENO KŪRIMAS

Atgaivinkite savo mėgstamiausią kūrybos įdėją ir suteikite jai blizgią ir modernią išvaizdą. Pasitelkdami BigRep ONE 1 m³ spausdinimo platformą, galite sukurti itin sudėtingus gaminius, bei gražias formas.

 


BIGREP ONE 3 versija

Naujos savybės – spausdinant didelius 3D objektus, reikia patikimo ir tvirto įrenginio, kuris užtikrintų itin tikslų ir greitą spausdinimą. Galime garantuoti, kad šis prietaisas yra itin tvirtas ir patikimas, ko ir tikimąsi iš vokiškų produktų.

Ekstruderis

Naudojant naująjį modulinį ekstruderį dabar galima spausdinti pagalbinius elementus skirtingų spalvų medžiagomis. Jame taip pat įtaisytas spausdinimo medžiagos aptikimas, todėl prietaisas automatiškai nustoja spausdinti dar prieš tai, kai spausdintuve pasibaigia žaliava.

Spausdinimo platforma

Siekiant išlaikyti geriausias spausdinimo savybes, buvo patobulinta šildoma spausdinimo platforma, dabar pateikiama su automatiniu išlyginimu, dėl kurio įrangos paleidimas tampa žymiai trumpesnis.

Universalus ritės laikiklis

Universalus ritės laikiklis, kuris tinka visų dydžių ritėms, gali išlaikyti iki keturių 10 kg rulonų, sumontuotas atskiroje spintoje, siekiant apsaugoti spausdinimo medžiagą nuo dulkių.

Vartotojo sąsaja

BigRep ONE turi integruotą valdiklį, siekiant suteikti vartotojui lengvai valdomą sąsają.


DIDELĖS APIMTIES 3D SPAUSDINTUVAS SU 1M³ DARBINIU TŪRIU

Techninės specifikacijos – BigRep ONE turi tvirtą aliuminio korpusą su integruotais profesionaliais CNC komponentais, kas užtikrina, kad gaminys būtų paikimas ir sėkmingai spausdintų tūkstančius valandų.

Objektų apimtis (mm)
Sluoksnio rezoliucija
Padėties nustatymo tikslumas
Ekstruderis
Platformos išlyginimo rezoliucija
Gamybos metodai
Spausdinmo medžiagos

x 1100 y 1050 z 1000
100 – 1000 mikronų
100 mikronų
Dvi galvutės
< 100 mikronų
FFF (FDM*)
PLA, PLA spalvotas, PLA efektai, PETG(pvz. medienos užpildas, bronzos užpildas, keramikos užpildas, bio užpildas ir anglies užpildas)

Pagalbinės medžiagos
Šildymas
Spausdintuvo svoris
Matmenys (mm)
Galingumas
Saugos sertifikatai
GUI (grafinė vartotojo sąsaja)

 PVA, HiPS
Šildoma spausdinimo platforma
maždaug 500 kg
x 1800 y 1850 z 2000
200V – 240V, 16A, 50/60Hz
atitinka  CE 
Įtaisyta viduje bei universali internetinė programa

Atsisiųsti PDF brošiūrą (anglų kalba)