Apie mus

UAB SIMEKSA savo veiklą pradėjo, kaip aukščiausios kokybės automatikos komponentų tiekėja. Šiuo metu turime platų automatikos įrangos komponentų asortimentą. Bendradarbiaujame su eile žinomų gamintojų iš viso pasaulio. Klientams visada stengiamės pasiūlyti aukščiausios kokybės įrangą už palankią kainą.

 

Mūsų principas:

 

1AUKŠTA KOKYBĖ

2NESUDĖTINGA EKSPLOATACIJA

3GERA KAINA

 

Pas mus rasite platų prekių asortimentą skirtą technologinių procesų automatizavimui. Puikius pasiūlymus galima pritaikyti visur: pramoniniuose objektuose, prekybos centruose, privačiuose namuose, verslo centruose, viešbučiuose, ofisuose ir t.t. Įrangos galimybės nėra ribotos, ji gali būti pritaikyta įvairiems techniniams sprendimams.
Prekių kokybę ir jų garantijas užtikrina patys gamintojai arba jų oficialūs atstovai. Dauguma prekių yra užsirekomendavusios rinkoje ir mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti jas Jums dar palankesnėmis kainomis ir sąlygomis.

Mūsų pagrindinės vertybės:

1kliento poreikio supratimas

2profesionali konsultacija išsirenkant prekę iš didelio pasirinkimo rinkoje

3siūlome tik patikrintą ir patikimą produkciją

4svarbus grįžtamasis ryšys

 

Dažnio keitikliai

Invertek Drives Ltd projektuoja, gamina ir tiekia dažnio keitiklius asinchroninių vienfazių ir trifazių elektros variklių apsukų reguliavimui. Tai dažnio keitikliai nuo 0,37 kW iki 200 kW galingumo, su vienfazių variklių valdymo galimybe, ekonomiška versija ir pilnutiniu momentu prie 0.0 Hz su Optidrive P2. Visa produkcija sertifikuota pagal kokybės kontrolės standartą ISO9001:2000.

Dažnio keitikliuose SD 700 viskas padaryta taip, kad palengvintų vartotojo darbą.
Galingumas nuo 2,2kW iki 1,8MW
Maitinimo įtampa nuo 220V iki 690V
Darbinė temperatūra nuo -30ºC iki 50ºC
Apsaugos klasėIP00, IP20, IP54

Švelnaus paleidimo įrenginai

Naudojamos ventiliatoriams, centrifugoms, kompresoriams, presams, tekinimo staklėms, pjaustymo įrenginiams, tekstilės, plovimo mašinoms, smulkintuvams ir panašiems įrenginiams sklandžiai paleisti ir stabdyti;

Sklandaus paleidimo sistemų panaudojimo efektas:
Sumažėja tinklo avarijų skaičius;
Prailgina įrenginių tarnavimo laiką;
Švelnus variklio paleidimas, nesukeliant mechaninių ir hidraulinių smūgių;
Galima paleidimo srovės kontrolė.

Aktyvūs harmonikų filtrai

Freemaq aktyvus harmonikų filtras (AHF) skirtas harmonikoms ir reaktyvinėms srovėms mažint. Jis tiekia reaktyvią ir harmonikų srovę tam, kad pagerinti galios faktorių (cos φ), harmonikų iškraipymą (THDi) ir užtikrinti įtampos stabilizavimą Jūsų elektros skirstymo tinkle. 3-laidis Freemaq AHF matuoja apkrovimo srovę arba tinklo srovę pajungimo vietoje ir tiekia atvirkščią srovę tam, kad sumažinti harmonikų iškraipymą. Freemaq AHF turi tikslų dinaminį harmonikų mažinimo algoritmą, kuris užtikrina atitikimą IEEE519 esant bet kokioms apkrovom.

Automatikos komponentai

Jeigu turite problemų su atsarginėmis dalimis, mes visada Jums padėsime. Tiekiame VISŲ gamintojų atsargines dalis- dažnio keitikliai, sklandaus paleidimo įrenginiai, valdikliai, proceso valdymo panelės, įvairūs jutikliai (lygio, slėgio, temperatūros, srauto, padėties), elektros varikliai, automatiniai jungikliai ir kiti automatikos komponentai! Mūsų kompanija importuoja pramoninės elektrotechnikos ir automatikos produkciją iš viso Pasaulio. Įmonė turi gerus verslo ryšius su gamintojais ir tiekėjais, todėl produkciją klientams gali pasiūlyti geriausiomis sąlygomis. Kliento užsakytos prekės greitai pristatomos į Kliento sandėlį, ar kitą pageidaujamą vietą. Visuomet rasime reikiamą prekę ir pristatysime ją laiku!

3D spausdintuvai

BigRep ONE gali pasigirti, kad yra didžiausias FDM 3D spausdintuvas rinkoje. Pritrenkiama, kad didelės apimties mašinos kaina sudaro 1/16 savo konkurentų rinkos kainos. Gamintojų bendruomenė dabar turi prieigą prie didelės apimties 3D spausdinimo už daug mažesnę kainą su BigRep ONE. Nors gaminys 27 kartų didesnis už darbastalio 3D spausdintuvą, tai kainuoja tik apie 5 kartus daugiau kaip didžiausia makerbot ® mašina.

Gamintojai

Invertek Drives Ltd, Power Electronics, Fairford Electronics, BigRep, SICK, Leuze electronic, Schneider Electric, Schmersal, Turck, BST International, Telco, K.Busch, PILZ, Moenninghoff, ir daugelis kitų...